Działka budowlana w okolicach Płocka
Miszewko Strzałkowskie gm. Słupno Pokaż na mapie ›
Dodane: Poniedziałek, 04 Maj, 2026 19:02
220 000 zł
141 zł/m2
Szczegóły ogłoszenia
- Kategoria: Działki i grunty / Sprzedaż
- Pow. działki:1558 m2
- Rodzaj działki:Budowlana
- Sprzedaż:Pośrednik
- Cena: 220 000 zł / 141 zł/m2
Opis oferty
Na sprzedaż wyjątkowa działka o powierzchni 1558 m², położona wmiejscowości Miszewko Strzałkowskie, w gminie Słupno - jednej z
najzamożniejszych i najszybciej rozwijających się gmin w Polsce.
To miejsce, które łączy w sobie wszystko, czego oczekują osoby
planujące budowę domu - ciszę, przestrzeń i bliskość miasta.
Jednocześnie dzięki zapisom miejscowego planu daje znacznie więcej
niż standardowa działka budowlana.
Nieruchomość objęta jest Miejscowym Planem Zagospodarowania
Przestrzennego z oznaczeniem U/MN - zabudowa usługowo-mieszkaniowa,
co oznacza możliwość realizacji zarówno funkcji mieszkalnej, jak i
prowadzenia działalności gospodarczej.
Możesz tu wybudować komfortowy dom jednorodzinny, a jednocześnie
prowadzić np. gabinet, biuro, usługi lub niewielką działalność -
bez konieczności zmiany przeznaczenia terenu.
Działka ma ustawny kształt i płaskie ukształtowanie terenu, co
znacząco ułatwia projektowanie i ogranicza koszty budowy.
Otoczenie stanowią nowe domy jednorodzinne oraz otwarte tereny
zielone - idealne dla osób szukających spokoju i prywatności.
Jednocześnie dojazd do Płocka zajmuje zaledwie kilka minut, co czyni
tę lokalizację bardzo wygodną na co dzień.
Zgodnie z zapisami planu miejscowego możliwa jest elastyczna
zabudowa:
budynki do ok. 12 m wysokości
dachy dwu- lub wielospadowe (25-45°)
możliwość zabudowy do ok. 70% powierzchni działki
minimum 30% powierzchni biologicznie czynnej
możliwość sytuowania budynków przy granicy działki
To daje dużą swobodę zarówno dla inwestora, jak i osób